KILKA SŁÓW O MNIE I MOJEJ PRACY

Od zawsze byłam bardzo kreatywną osobą. Będąc dzieckiem wciąż coś malowałam i wycinałam. Choć minęło wiele lat i zdecydowanie już dorosłam to moja potrzeba wyrażenia swojej kreatywności absolutnie nie zmalała. 

Jestem osobą pełną artystycznego zacięcia, z pasją do robienia nietuzinkowych rzeczy i szukania inspiracji dosłownie wszędzie. Tak powstał projekt Artystkaflorystka –  mała manufaktura, gdzie tworzę ciekawe i kreatywne kompozycje ze świeżych kwiatów i naturalnych dodatków. Do każdego tematu podchodzę niekonwencjonalnie.  Łączę i zestawiam rzeczy, które z pozoru do siebie nie pasują choć zawsze trzymam się jednej reguły – mniej znaczy więcej.

Cieszę się kiedy Wasze zlecenia są nietypowe, wykraczające poza standardowe ramy i schematy. Macie swoje pomysły, inspiracje i marzenia a ja staram się je urzeczywistniać. Właśnie dzięki temu moje prace nabierają indywidualnego charakteru a końcowy efekt sprawia, ze wszyscy są zadowoleni. Ja z nowej, niepowtarzalnej realizacji a  Wy z dekoracji, która pasuje do Was lub ucieszy Waszych najbliższych. 

Zapraszam do mojego świata, który pachnie naturą, świeżymi kwiatami i delikatnością. Gdzie subtelność i minimalizm przeplatają się z ogromem uśmiechów i miłości.

“Zdjęcia tylko potwierdzają że kwiaty były na prawdę piękne!”

Klaudia
Panna Młoda
“Kwiaty i ozdoby były piękne, wszystkim się bardzo podobały”

Basia
Panna Młoda
“Mój wianek był cudny. Wszystko takie było 😘jesteś najlepsza! ”
wianek kwiaty
Magda
Mężatka